KURUMSAL

Uzman Bağlantı Elamanları 12 yılı aşkın süredir merkez malzemecilik olarak mobilya malzemeleri ve hırdavat alanında faaliyet gösteren sektöründe kalitesini süratle yükselten ve müşteri memnuiyetini hedef seçmiş olan bağlantı elemanlarında hızla yükselerek kendini kanıtlamış olan ve artık marka olarak bağlantı elemanlarında kendine yeni bir sayfa açan ve ismini UZMAN BAĞLANTI ELEMANLARI olarak adlandıran 2017 senesinde bağlantı elamanlarıyla tamamen bütünleşen özel tasarımda çözüm ortağınız olan bir firma haline gelmiştir.

 

Uzman Bağlantı elemanları tecrübeli kadrosuyla uzun yıllara dayanan bilgi, birikim ve donanımı ile kayseri mobilya kentte 135 paletlik 525 m2 kapalı alanı ile 2017 yılının 8.ayı itibariyle lojistik deposuyla bağlantı elemanlarına fark katmak için hizmete girmiş bulunmaktadır. İlerleyen süreçte organize san. bölgesinde 2.şubesini açmayı hedeflemiştir.

 

VİZYONUMUZ

 

Yenilik kalite ve hizmet açısından mobilya ve bağlantı elemanlarında sektöründe öncü ve çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

 

İşimiz, gücümüz bağlantı
 

PROFESYONEL KADROMUZ İLE BAĞLANTIYA GÜÇ KATIYORUZ.

MOBİLYA SEKTÖRÜNE GÜÇ KATIYORUZ.

GÜÇLÜ AR-GE İLE BAĞLANTIYA GÜÇ KATIYORUZ.

 
Uzman Bağlantı Elemanları & Havalı El Aletleri