TASARIM ve MÜHENDİSLİK

Uzman Bağlantı Elamanları 12 yılı aşkın süredir merkez malzemecilik olarak mobilya malzemeleri ve hırdavat alanında faaliyet gösteren sektöründe kalitesini süratle yükselten ve müşteri memnuiyetini hedef seçmiş olan bağlantı elemanlarında hızla yükselerek kendini kanıtlamış olan ve artık marka olarak bağlantı elemanlarında kendine yeni bir sayfa açan ve ismini UZMAN BAĞLANTI ELEMANLARI olarak adlandıran 2017 senesinde bağlantı elamanlarıyla tamamen bütünleşen özel tasarımda çözüm ortağınız olan bir firma haline gelmiştir.

 

 

Bağlantı elemanlarında kaplama çözümleri ile su, hava, nem, rutubet gibi birçok dış etkenlere dayanıklı çözümler;

• Kaplama
• Ebat
• Kurulum
• Mekanik

 

Yenilik Kalite ve Yeni Ürün Desteği

Uzun yıllar yaptığımız araştırmaya göre üretici firmaların bağlantı elemanlarını sarf malzeme olarak gördükleri için bir bağlantı elemanın kendi ürettikleri ürünün bir parçası olduğunun ne yazık ki farkında değildirler.

Günümüz şartlarında AR-GE yatırımları ülkemizde ön plana çıkmaktadır. Bu sebeple AR-GE uzmanlarımız konusunda birer tamamlayıcı bir ekip ruhuyla çalışmaktadırlar. Sizlerin doğru ürünü doğru yerde kullanabilmeniz için maliyet, montaj yöntemi ve istenen performansı göz önünde bulundurarak her zaman doğru bağlantı elemanlarını tavsiye edebilirler.

İşimiz, gücümüz bağlantı
 

PROFESYONEL KADROMUZ İLE BAĞLANTIYA GÜÇ KATIYORUZ.

MOBİLYA SEKTÖRÜNE GÜÇ KATIYORUZ.

GÜÇLÜ AR-GE İLE BAĞLANTIYA GÜÇ KATIYORUZ.

 
Uzman Bağlantı Elemanları & Havalı El Aletleri